Kepenk

Balıkesir Kepenk

Balıkesir Kepenk olarak Balıkesir’de faaliyet gösteren firmamız sizler sayesinde; Balıkesir’de yüzlerce irili ufaklı balikesir-kepenk-servisi-telefonufirmaya tente, branda, şemsiye, pergole, kepenk, tabela hizmeti sağladık. Gerek kepenk tamiri olsun gerekse yeniden sıfır üretimi olsun ekibimizin yılların tecrübesiyle hem de servis ağında hemde montaj ve bakımında profesyonelliği sizlerde memnun müşteri profili oluşturmuştur.

Balıkesir’de Kepenk, Balıkesir’de Otomatik Kapı, Balıkesir’de branda ve Balıkesir’de Tente hizmet veren firmamız üretim portföyüne balıkesir pergole ve balıkesir reklam sektörlerini de dahil ederek büyümeye emin adımlarla devam etmektedir.

2011 yılında kurulan firmamız bugün 12 çalışanımızla Başta Balıkesir merkez olmak üzere Balıkesir’in tüm ilçelerine otomatik kepenk hizmeti vermektedir.

Balıkesir Kepenk olarak Yaptıklarımızdan Bazıları;

  1. Balıkesir Kepenk
  2. Balıkesir Kapı
  3. Balıkesir Tabela
  4. Balıkesir Tente
  5. Balıkesir Reklam
  6. Balıkesir Branda
  7. Balıkesir Pergole
  8. Balıkesir Şemsiye

Toplamda 8 farklı alanda ama hepsininde ortak özelliği olan % 100 memnun müşteri memnuniyetinde sizlere profesyonelce hizmet vermektedir.

2011 yılında başladığımız bu maceramızda sizlere 5 yıldır kesintisiz ve sorunsuz hizmet veren balıkesir kepenk firması ile bir dost, bir iş ortağı kazanırsınız.

Hemen firma yetkililerimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya sorunlarınızı bildirerek çözüm elde edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Yorum Yap