Balıkesir Otomatik Kepenk Servisi

Balıkesir Otomatik Kepenk Sistemleribalikesir-otomatik-kepenk-urunleri

Balıkesir Otomatik Kepenk Sistemleri; Mağaza kepenkleri, Pencere ve Garaj Kapıları olarak geniş bir uygulama alanına sahiptir. Özellikle iş yerinizin güveliği için kullanabileceğiniz en estetik ve modern otomatik kapı çözümleridir. İçi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekstrüzyon profiller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunarlar.
Dilediğiniz renk ve ölçülerde, giriş ve çıkış alanlarınıza otomatik veya manüel sistemleriyle güvenli ve işlevsel kapı ve kepenk sistemleri uygulanmaktadır.

Balıkesir Kepenk Uygulama Alanları;

Mağaza, Pencere Panjur, Garaj Kapısı, Depo Kapısı, Endüstriyel Kapı olarak her türlü kullanım alanında hoş ve şık duruşu ile kurumunuza değer katar.

Kepenk balıkesir olarak, 7/24 demeden kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Müşteri odaklı çalışan firmamız, güven esasına da son derece önem vermekte ve müşteri desteğine özen göstermektedir.

Profesyonel ekiplerimiz ile günün her saati hizmet vermekte, her türlü kepenk uygulamaları için alternatifli çözümlere imza atmaktayız.

Saat ve gece gündüz ayrımı yapmaksızın hareket eden uzman personellerimizle kesintisiz bir hizmet sunmakta ve bu ayrıcalığın haklı gururunu yaşamaktayız.

Sizde Kepenk uygulama ve işlerinizde kaliteli, profesyonel ve kesintisiz hizmet sunan bir firma ile çalışmak istiyorsanız, İstanbul da hizmet veren Balıkesir Kepenk’i mutlaka aramalısınız.

7/24 kesintisiz desteği ile, Kepenk, kapı sistemleri, cephe kaplama sistemleri, alüminyum doğrama ve benzer uygulamalarda Kepenk İstanbul U yanı başınızda bulabilirsiniz.

Balıkesir Kepenk Avantajları

Aluminyum Kepenk ve Panjur sistemleri, güvenliğin, ısı ve ses yalıtımının gereksinim duyulduğu her yerde mekanlarımıza çözüm sunar

  • Kışın %25 ısı yalıtımı sağlar
  • Yazın aşırı sıcaklardan korur
  • Dışarıdaki gürültüyü 10 desibele kadar düşürür
  • Yağmur, fırtına ve şiddetli rüzgarlardan korur
  • Hırsızları ve meraklı gözleri engeller
  • Tehlikeli ışınları ve güneş radyasyonunu engeller
  • Sert ve yabancı cisimlerin oluşturabileceği darbe ve hasarların önüne geçer
Leave a Reply

Yorum Yap