Balıkesir Kepenk Servisi

Balıkesir Otomatik Kepenk Servisi

otomatik-kepenk-balikesir

Balıkesir’de ikamet eden ev ve iş yeri sahiplerine müjde. Sizlere kurulumunu yaptığımız kepenklerde birbirinde farklı konsept ürün gruplarımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kuruluşumuz gereği % 100 müşteri memnuniyeti oranında çalışan firma çalışanlarımız sizlere 1. sınıf kalitede hizmet vermekten kıvanç duymaktadır. Firmamız sizlere yaptığı bu güne kadar yüzlerce farklı yatırımı ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Genelde müşterilerin farklı sorunları olmaktadır. Kimisi yeni bir balıkesir kepenk’e, kimisi var olan balıkesir kapı’sı kaynaklı soruna, kimisi Balıkesir Otomatik Kepenk kaynaklı sorununa, kimiside özel kanal istekli sorunlarla bizlerden hizmet almaktadırlar.

Firmamız olarak bizlerde yorulmadan usanmadan bizlere telefon veya mail yoluyla gelen her türlü balıkesir kepenk servisi talebini memnuniyetle karşılıyor, telefon ile çözülecek sorunlarımızda telefonla yok hayır telefon ile çözülmeyecekse sorun yerinde müdahele ederek sizlere balıkesir’de kepenk hizmetini vermekteyiz.

Bazı durumlarda müşterilerimizde fiyat farklılıkları konusunda geri dönüşler almaktayız fakat şunu çok iyi bilmelidirler ki kalite asla ucuz değildir ve bizler balıkesir kepenk servisi verdiğimiz bütün servislerimizde veya ürün satışlarımızda 1 yıl boyunca teknik servisimizi ücretsiz vermekteyiz.

Yanlış Duymadınız.

“SATIŞINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLERDE VEYA TEKNİK SERVİSİ VERDİĞİMİZ CİHAZLARDA 1 YIL GARANTİ VERİYORUZ”

Leave a Reply

Yorum Yap